JSM PROTECTION POLAND

 

Nasza firma powstała w 2007 roku. Jesteśmy krajowym producentem preparatów do zabezpieczania wszelkiego typu powierzchni  narażonych na trudnousuwalne zanieczyszczenia ( przede wszystkim lakiernie i hale produkcyjne). Doświadczenie jakie uzyskaliśmy współpracując z dużymi przemysłowymi partnerami pozwala nam na dopasowanie optymalnych rozwiązań do konkretnych klientów.

Jesteśmy producentem przeźroczystych, zrywalnych folii w płynie,  lakierów i pokryć pyłochłonnych, w swojej ofercie posiadamy również preparaty do mycia i odtłuszczania przemysłowego oraz usuwania starych powłok i czyszczenia metali. A także innowacyjny produkt Wasserlin - preparat o parametrach podobnych do Wazeliny natomiast wodorozcieńczalny i wodorozpuszczalny.

Ofertę preparatów produkowanych przez naszą firmę poszerzyliśmy o  Plastizol PCV stosowany głównie w przemyśle galwanicznym do powlekania zawieszek lecz również do pokrywania przedmiotów (np. rączki narzędzi) oraz odlewania pełnych form. Jest to materiał o wysokiej odporności chemicznej.

Oferujemy także usługi związane z doradztwem naukowo- technicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do powstającego i wkrótce rozpoczynającego funkcjonowanie sklepu internetowego pod adresem www.sklep.jsm-protection.com.pl

 
Copyright (c)2014 JSM PROTECTION POLAND